Echipa

 

 

O parte din armata noastră de VolunȚari, de la Maratonul International Sibiu 2017. Foto: Gabriela Cuzepan

O parte din armata noastră de VolunȚari, de la Maratonul Internațional Sibiu 2017.
Foto: Gabriela Cuzepan

 

 

Ciprian Ciocan

Director executiv

E-mail: ciprian.ciocan@fundatiacomunitarasibiu.ro

 

Ana Maria Bugneriu

Director programe

E-mail: ana.bugneriu@fundatiacomunitarasibiu.ro

 

Lucia Sevestrean

Grant manager

E-mail: lucia.sevestrean@fundatiacomunitarasibiu.ro

 

Angela Zaporojan 

Coordonator comunicare

E-mail: angela.zaporojan@fundatiacomunitarasibiu.ro 

 

Cristina Toader 

Manager proiect

E-mail: cristina.toader@fundatiacomunitarasibiu.ro

 

Gabriela Cuzepan

Fotograf

E-mail: gabriela.cuzepan@fundatiacomunitarasibiu.ro