Dan Luca
15743

Dan Luca

Este Expert în Productivitate și în Echilibrul dintre profesie și viața personală.

A facilitat această experiență pentru mai mult de 1.000 de antreprenori prin programele sale de coaching și mai mult de 20.000 de persoane au participat LIVE la evenimentele și webinariile pe teme de productivitate.

Are 3 cărți Best Seller pe Amazon, la categoria Managementul Timpului, a generat vânzări de 50.000 de exemplare în India și SE Asiei, iar de curând a publicat aceste cărți și în limba română: “The 5AM Revolution”, “Productivity SuperHero” și “Dream Life Blueprint”.

A fondat 5AM Club România care a devenit rapid locul virtual de întâlnire pentru mai mult de 5.000 de oameni nerezonabili, care își doresc să implementeze obiceiuri productive, să își găsească parteneri de trezire la 5 dimineața sau care vor să găsească sprijin în schimbările majore pe care vor să le facă în viața lor. De curând, 5AM Club a sărbătorit 8 ani de la lansare.